MAKITA DTR180ZK- Masina de legat fier beton compatibila cu acumulatori Li-Ion LXT 18V + brat extensie 175 mm 191M27-0
Ești aici: : Acasă / Scule cu acumulatori / Masini de legat fier beton / MAKITA DTR180ZK- Masina de legat fier beton compatibila cu acumulatori Li-Ion LXT 18V + brat extensie 175 mm 191M27-0
6.700,00lei TVA INCLUS
Stoc epuizat
Cod Produs: DTR180ZK + 191M27-0. Categorii: , . Producător:
Știai că?
  • 1. Acceptăm plata cu cardul în câteva secunde (securizat 3D-Secure).
  • 2. Aveți 14 zile perioadă de retur dacă vă răzgândiți!
Plata cu cardul în mod 3D-Secure
Caracteristici
  • Motor fără perii pentru productivitate și randament ridicate.
  • Protecţie ridicată împotriva prafului prin tehnologia Extreme Protection.
  • 2 moduri de lucru: în mod continuu şi în mod repetat.
  • Operabilă cu o singură mână, permiţând poziţionarea barelor cu cealaltă mână.
Specificatii tehnice
  • Grosime sârmă (φ)  0.8 mm
  • Dimensiuni fier beton   D10 x D10 – (D13 x 2) x (D13 x 2) mm
  • Greutate (EPTA) (kg)   2.6 kg
  • Accesoriu optional sarma de legat 0,8 mm Makita – cod 199137-9